Vyberte stránku

O nás

Autoservis Poděbrady

Autoservis Poděbrady je firma založená v roce 1998, zabýváme se opravami osobních i nákladních automobilů a také motocyklů. Díky mnohaleté praxi nabízíme v oblasti autoopravárenství komplexní služby a můžeme tak zákazníkům ulehčit od starostí se všemi běžnými problémy Vašeho vozidla. Všestranně vybavená moderní autodílna, profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti personálu dohromady tvoří místo pro dokonalou péči o váš vůz.

Za tuto dobu, která nás prověřila a za služby, které poskytujeme, jsme si získali více než tisícovku spokojených zákazníků.

Zabýváme se servisem vozů všech značek. Specializujeme se na opravu osobních vozidel značky Ford, Hyundai, Škoda a Renault.

Individuální péči a rychlé řešení záležitostí ohledně vašeho automobilu získáte, jakmile se stanete naším zákazníkem. Čekací lhůty v autoservisu se snažíme zkrátit na minimální dobu. Jinde nadstandardní služby jsou v našem autoservisu standardem, který si může dopřát každý zákazník.

Plná záruka na provedené opravy a námi montované náhradní díly je v našem autoservisu samozřejmostí.

Vyzvednutí vozu na vámi určeném místě vám nabízíme v případě, že nemáte čas přijet do našeho autoservisu osobně. Váš vůz vyzvedneme a opravený dovezeme na určené místo zpět. Tuto službu poskytujeme zdarma všem držitelům průkazu ZTP.

Rádi vás přivítáme v naší přijímací kanceláři.

Akce každé pondělí -50% na přezutí pneumatik!

+420 734 332 360

info@udelam-web.cz